Přejít na navigaci

Těhotenské oblečení

Těhotenské oblečení je určeno pro nastávající maminky (těhotné ženy a dívky) i pro maminky po porodu. Těhotenské oblečení nabízí komfort, pohodlí a kvalitu nejen po celou dobu těhotenství, ale i po porodu. Těhotenství je jedním z nejkrásnějších období každé ženy, tak proč si pro tyto chvíle nedopřát kvalitní a příjemné spodní prádlo – těhotenské prádlo.

Těhotenské oblečení je velmi pestré a nezaměřuje se pouze na těhotenské spodní prádlo. Vybírat tak můžete těhotenské kalhoty, těhotenské šaty, těhotenské sukně, těhotenské kalhotky, těhotenské noční košilky, těhotenské korzety, těhotenská tanga, kojící podprsenky či kojící polštáře.

Těhotenské podprsenky, kojící podprsenky

Těhotenské podprsenky jsou důležitou součástí těhotenského prádla. Těhotenské podprsenky se vyrábí jak v klasickém provedení, tak i v ozdobných variantách, které si jistě získají Vaši pozornost. Kojící podprsenky jsou pohodlné, praktické a příjemné na nošení. Kojící podprsenky bez kostic (pokud však žena preferuje modely s kosticemi, jsou rovněž k dispozici) umožňují snadné kojení - košíčky lze odepínat každý zvlášť, není proto nutné odkládat celou podprsenku.

Vybrané typy těhotenských podprsenek mají rovněž antibakteriální úpravu. Nakupovat je možné i bezešvé modely kojících podprsenek. Samozřejmostí je možnost vytvoření kompletu, který je složený např. z kojící podprsenky a těhotenského spodního prádla (těhotenské kalhotky, těhotenská tanga).

Stahovací kalhotky po porodu

Stahovací kalhotky po porodu jsou vhodné pro formování postavy do podoby, jako tomu bylo před začátkem těhotenství. Stahovací kalhotky po porodu jsou vyráběny v několika velikostech, aby dobře splňovaly svůj účel (navrácení povoleného bříška) a zároveň byly pohodlné pro každodenní nošení.

Stahovací kalhotky po porodu fungují na stejném principu jako různé typy podprsenek, které jsou nošeny za účelem zpevnění a zformování prsou. Ačkoliv nejsou stahovací kalhotky příliš svůdné, nenechte se odradit, jejich účinek na postavu po porodu je nedocenitelný.

Nezapomínejte ani na své ratolesti. Pořiďte jim např. detské čiapky, mikiny, svetre a detské tepláky v eshope lienkalenka za bezkonkurenčné ceny.


© 2010 Kvalitni-spodni-pradlo.eu - Spodní prádlo | Mapa stránek

Dámské plavky