Přejít na navigaci

Tanga, kalhotky tanga

Tanga jsou speciálním typem dámského spodního prádla (existují však i pánská tanga). Tanga je možné v internetových a kamenných obchodech objevit i pod názvem string nebo brazilky. Označení tanga pochází z anglického slova thong, které v překladu znamená řemínek či pásek. Zajímavostí je, že v angličtině se pro tanga využívá termín G-string.

První zmínka sahá do dvacátých let 20. století, kdy se v Brazílii začala používat tanga jako dámské plavky. Postupem času se jejich oblíbenost rozšířila po celém světě, nejvíce v devadesátých letech 20. století.

Sexy tanga

Hlavní výhodou, kromě toho, že jsou slušivá a sexy, je to, že tanga nezanechávají obrysy na sukni či kalhotách. Z tohoto důvodu se nejčastěji nosí pod přiléhavé oblečení. Pro příjemný pocit při nošení je důležité si vybrat tanga správné velikosti a střihu.

Sexy tanga těží z toho, že nezakrývají celou část zadečku, což samo o sobě působí svůdně. Tanga jsou spojená pouhým tenkým proužkem látky v bederních partiích. V kombinaci s vhodnou podprsenkou je možné si vytvořit slušivý sexy komplet, který ocení každý muž.

Vzhledem k oblíbenosti tohoto typu spodního prádla existuje celá řada modelů z různých typů materiálů. Mezi nejoblíbenější tanga patří krajková luxusní tanga, či bezešvá tanga uzpůsobená pro nošení pod přiléhavé oblečení.

Kalhotky tanga – výrobci

Mezi přední výrobce, kteří dodávají kvalitní a slušivá tanga patří např. Gaia, Benefit, Róza, Samanta, Sexstil, Kinga, Kostar či Lupoline.


© 2010 Kvalitni-spodni-pradlo.eu - Spodní prádlo | Mapa stránek

Dámské plavky