Přejít na navigaci

Stahovací prádlo

Stahovací prádlo nabízí každé ženě či dívce možnost zformovat postavu podle Vašich potřeb a přání. Mezi stahovací prádlo se řadí např. stahovací kalhotky, stahovací korzety, stahovací body či stahovací spodničky.

Chtěli byste mít krásnou sexy postavu a to i přesto, že máte o nějaké to kilo navíc? V tomto případě je stahovací prádlo tím pravým řešením, jak toho docílit. Stahovací prádlo je pohodlné a díky speciálnímu střihu dodá Vaší postavě dokonalý tvar. Stahovací prádlo je třeba vybírat podle toho, na jakou partii těla se potřebujete zaměřit resp. jakou partii Vašeho těla byste rádi vymodelovali k dokonalosti.

Stahovací kalhotky

Stahovací kalhotky jsou jedním z nejčastějších typů stahovacího prádla. Stahovací kalhotky jsou vyráběny z kvalitních materiálů s ohledem na jejich funkčost tak, aby byly pohodlné a poskytovaly příjemný pocit i při delším nošení. Stahovací kalhotky pro problematické partie jsou vhodné např. i jako stahovací prádlo po porodu.

Stahovací korzety

Stahovací korzety se zaměřují na více problematických partií ženského těla. Stahovací korzety pod oblečení zvětšují a zvedají poprsí, modelují tělo a zplošťují bříško. Oblíbené a kvalitní jsou např. stahovací korzety od firmy Mitex.


© 2010 Kvalitni-spodni-pradlo.eu - Spodní prádlo | Mapa stránek

Dámské plavky