Přejít na navigaci

Kalhotky, spodní kalhotky

Kalhotky neboli spodní kalhotky jsou nejtradičnější součástí dámského spodního prádla. Postupem času se kalhotky začaly vyrábět v mnoha provedeních, v různých barevných variantách, nejrůznějších střihů atp. dle aktuálního vývoje na módním trhu a také samozřejmě s ohledem na potřeby žen a dívek, pro které je na první místě pohodlí.

Kromě pohodlí je pro ženy rovněž důležité, aby byly spodní kalhotky slušivé a v pravou chvíli upoutaly pozornost mužů (tedy zejména když se jedná o součást erotického spodního prádla). Kalhotky se vyrábí v mnoha velikostech prakticky pro každou postavu. Klasické spodní kalhotky jsou vhodné pro každodenní nošení, ale i např. pro sportovní aktivity jako je cvičení atp. Pro „slavnostnější“ chvíle je k dispozici rovněž rozsáhlá nabídka luxusních krajkových kalhotek. Kalhotky se prodávají samostatně, případně je možné si zakoupit do sady i podprsenku.

Dámské kalhotky, dívčí kalhotky

Dámské kalhotky stejně jako dívčí kalhotky se vyrábí v několika typech. Na trhu tak můžete narazit na bavlněné dámské kalhotky, bezešvé spodní kalhotky, dívčí kalhotky s krátkou nohavičkou, bokové kalhotky, elastické dámské kalhotky či krajkové spodní kalhotky.

Ať už sháníte dámské kalhotky či dívčí kalhotky vždy je třeba si zvolit správnou velikost, aby bylo nošení pohodlné a nedocházelo ke zbytečným nepříjemným situacím.

Dámské spodní kalhotky – výrobci

Mezi firmy, které vyrábí a dodávají klasické kalhotky (kalhotky klasického střihu) i luxusní dámské spodní kalhotky pro ženy i dívky patří např. Dalia, Charme, Gaia, Benefit, Triola, Samanta, Sexstil, Kinga, Kostar či Krisline.


© 2010 Kvalitni-spodni-pradlo.eu - Spodní prádlo | Mapa stránek

Dámské plavky