Přejít na navigaci

Podvazky, podvazkové pásy

Podvazky stejně jako podvazkové pásy jsou součástí dámského spodního prádla. Podvazky i podvazkové pásy mají stejný účel, ale liší se v provedení resp. způsobu, jakým udržují punčochu na noze.

Podvazkové pásy využívají nejméně 4 podvazkových tahů se sponkami (existují však i podvazkové pásy s 6, 8 a více podvazkovými tahy) k uchycení punčochy. Podvazkové pásy resp. sponky, které jsou na konci podvazkového tahu (podvazkový tah je tvořen gumou), se upnou do lemu punčochy a tím zajistí udržení stále pozice na stehně.

Máte-li chuť si vytvořit svůdný komplet, je možné podvazkové pásy zakoupit jako doplněk ke kalhotkám a podprsence či ke korzetu. Luxusní podvazkové pásy jsou velice sexy a zcela jistě zapůsobí na každého muže.

Podvazky na punčochy (podvazkové punčochy)

Podvazky na punčochy (nejlépe na podvazkové punčochy) slouží k tomu, aby punčocha zůstala na stejném místě a nesjížděla z nohou dolů. Podvazky na punčochy jsou vlastně gumové kroužky ozdobené krajkou, které se navlékají na punčochu, aby držela na stehně ve stejné poloze.

Svatební podvazky

Svatební podvazky mají dle tradice přinést novomanželům štěstí. Svatební podvazky jsou vhodné jak pro něvěsty (pro svatební den jako součást svatebního oblečení), tak i pro ženichy (při loučení se svobodou).

Svatební podvazky se vyrábí v různých barevných provedeních, tak aby možné je použít v kombinaci s různými typy svatebních šatů. Existují i speciální svatební podvazky např. svatební podvazky s lahvičkou alkoholu.


© 2010 Kvalitni-spodni-pradlo.eu - Spodní prádlo | Mapa stránek

Dámské plavky