Přejít na navigaci

Publikujeme pro vás

V této části - Magazínu - bych rádi zveřejňovali zajímavé články týkající se nejen dámského spodního prádla, ale i plavek či jiných užitečných informací, které ocení jak dámy, tak i pánové. Máte-li zajímavý článek, napište nám na info@kvalitni-spodni-pradlo.eu a jistě se domluvíme.

Vyzkoušejte internetovou seznamku

Máte pocit, že se vám v lásce lepí smůla na paty? Nepodlehněte pocitu, že vy nikdy svou životní lásku nenajdete. Jen pokud si zachováte pozitivní přístup, můžete najít svého partnera snů... zobrazit celý článek.

Dámy, noste správné kalhotky! Přečtěte si naše typy, jak poznat, které to jsou!

To, že si ženy vybírají špatné velikosti a střihy podprsenek, je poměrně známá věc. Ale málokteré žena ví, že i ve výběru kalhotek se chybuje! Zjistěte, zda nosíte správný střih!... zobrazit celý článek.

Deka nebo povlečení?

Pocit příjemného tepla nám nezajistí jenom teplo domova, ale kvalitní deka, do které se stačí jenom zachumlat a strávit tak příjemný čas s rodinou u televize, na chatě nebo i u praskajícího krbu... zobrazit celý článek.

Připravte váš botník na léto

Léto se blíží mílovými kroky a již teď si sem tam můžeme užívat krásných teplých slunečných dnů. Zkontrolujte tedy váš šatník a botník a doplňte ho vhodnými letními kombinacemi. Chybět by vám neměla příjemná trička, sexy tílka, vzdušné sukně či stylové šortky a nezapomeňte ani na koupací sezónu a nutnost pořízení trendy plavek... zobrazit celý článek.

Česká Triola? Záruka kvality!

Pokud hledáte kvalitní spodní prádlo a zároveň dáváte přednost českým značkám, pak by vám neměla uniknout nabídka společnosti Triola. Tato značka se zaměřuje na dámské i pánské spodní prádlo. Zároveň každým rokem přichází s vlastní kolekcí dámských plavek. Vždy se snaží o maximální možnou kvalitu a co je důležité, vychází vstříc zákaznicím. Prádlo Triola je šité na míru různým postavám, tak aby si mohla vybrat opravdu každá žena i dívka... zobrazit celý článek.


© 2010 Kvalitni-spodni-pradlo.eu - Spodní prádlo | Mapa stránek

Dámské plavky