Přejít na navigaci

Dámské boxerky

Dámské boxerky jsou další variantou spodního prádla pro ženy a dívky. Zjednodušeně je možné dámské boxerky charakterizovat jako spodní prádlo s volnými nohavičkami. Dámské boxerky jsou oblíbené zejména z důvodu, že jsou velmi pohodlné např. na nošení na doma nebo jako pohodlné oblečení na spaní (dámské boxerky na spaní).

Výrobci pravděpodobně vycházeli z toho, že mnoho žen a dívek bralo svým partnerům pánské trenýrky, protože pro ně byly svým střihem pohodlné jak na nošení, tak právě na spaní. Proto se začaly vyrábět i speciální modely pouze pro ženy a dívky – dámské boxerky neboli dámské trenýrky.

Dámské boxerky v různých provedeních

I v případě dámských boxerek platí, že v dnešní době je možné vybírat z širokého sortimentu vzorů, materiálů a barev. Oblíbené jsou rovněž dámské boxerky s potiskem, speciálně modely celopotištěné.

Z materiálů se nejčastěji nakupují bavlněné dámské boxerky. Z estetického hlediska jsou ve většině případů boxerky zdobeny krajkou.

Existují rovněž modely, které jsou téměř bezešvé. Takovéto dámské boxerky nabízí příjemný pocit i při celodenním nošení.


© 2010 Kvalitni-spodni-pradlo.eu - Spodní prádlo | Mapa stránek

Dámské plavky