Přejít na navigaci

Bezešvé prádlo

Bezešvé prádlo je pohodlné spodní prádlo, které se vyrábí nejen pro ženy a dívky, ale i pro muže (pánské bezešvé spodní prádlo). Bezešvé prádlo je velmi oblíbené a příjemné na nošení. Díky tomu, že bezešvé prádlo je maximálně pružné a lehké, máte při jeho používání pocit, jako kdybyste žádné prádlo ani neměla. S nadsázkou lze proto říci, že bezešvé prádlo je jako Vaše druhá kůže.

Bezešvé spodní prádlo je vhodné jak pro běžné nošení, tak i např. pro sportovní aktivity. Bezešvé sportovní prádlo obsahuje antibakteriální složky, díky kterým se při zvýšené zátěži zabrání reakci s lidským potem. Tato vlastnost bezešvého sportovního prádla tak zamezí vzniku nepříjemného zápachu při zvýšené námaze.

Bezešvé prádlo zahrnuje prakticky všechny druhy spodního prádla jako jsou bezešvé podprsenky, bezešvá trička, bezešvé topy, bezešvé košilky, bezešvé nátělníky, bezešvé spodky, bezešvá body, bezešvé kalhotky, bezešvé boxerky, bezešvé legíny či bezešvá tanga.

Bezešvé spodní prádlo s Aloe Vera

Bezešvé spodní prádlo s Aloe Vera je speciální spodní prádlo, které je navíc ještě obohaceno o vitamín E. Bezešvé spodní prádlo s výtažky z Aloe Vera chrání Vaši pokožku proti předčasnému stárnutí a také proti UV záření. Bezešvé prádlo s Aloe Vera díky jojobovému oleji pomáhá ošetřovat a zvláčňovat Vaši pokožku po celý den.

Bezešvé podprsenky

Bezešvé podprsenky jsou velmi pohodlné a jsou vhodné pod přiléhavé oblečení. Bezešvé podprsenky stejně jako ostatní bezešvé prádlo neproznačují švy. V případě potřeby je možné si bezešvé podprsenky pořídit do kompletu s bezešvými kalhotkami či tangami. Získáte tak kvalitní soupravu bezešvého spodního prádla, které Vám zajistí příjemný komfort po celý den.


© 2010 Kvalitni-spodni-pradlo.eu - Spodní prádlo | Mapa stránek

Dámské plavky